Zuzanna Daniluk

Nazywam się Zuzanna, mam 24 lata. Do Fundacji dołączyłam w 2012 roku i od tamtej pory niezmiennie należę do fundacyjnej społeczności. Przez te 10 lat ciągłe wsparcie organizacji umożliwiło mi ukończenie studiów z zakresu kosmetologii i uzyskanie tytułu magistra, a aktualnie studiowanie na poziomie magisterskim na kierunku zarządzanie. Przez cały ten czas korzystałam z pomocy w rozwijaniu swoich pasji, które na różnych poziomach kształcenia trochę się zmieniały, zaczynając od realizowania się w sferze sportu, kiedy byłam w liceum.

Biorąc pod uwagę, co już udało mi się osiągnąć, przyznam, że spora w tym zasługa pracowników Fundacji, np. doradcy edukacyjnego, który wspiera mnie w podejmowaniu decyzji odnośnie kształcenia, motywuje i pozytywnie nastawia do działania. Bardzo to doceniam.

Skorzystałam też z zapewnionej mi opieki psychologicznej. To niesamowite, jak ktoś pierwotnie nieznajomy, może mieć tak duży wpływ na rozwój młodego człowieka. Fundacja nauczyła mnie podstawowej rzeczy, jaką jest wiara w swoje możliwości i pewność siebie, a główne założenia organizacji to możesz, uda się i pomożemy.

Dziękuję,
Zuzanna