We wtorek 14 września odbyły się bezpłatne warsztaty on-line „Jak zarządzać swoim czasem i emocjami?”, które przygotowaliśmy przy współpracy z Fundacją Grupy PERN. Warsztaty poprowadziła Anna Urbańska – jedna z nielicznych na świecie neurocoach’ów, Master Trener STRUCTOGRAMu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala m.in. skuteczniej radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi.

W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzieli się, dlaczego każdy mózg widzi sprawę planowania inaczej i jak wiąże się to z jego indywidualną biostrukturą. Prowadząca omówiła także techniki samoorganizacji, które sprawiają, że jest się bardziej efektywnym, pokazała jak określać swój cel, zarządzać czasem i priorytetyzować zadania.

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy warsztaty przeznaczone dla młodzieży i było to rozwijające doświadczenie. Również pierwszy raz warsztatom towarzyszyła wyjątkowa oprawa graficzna. Bogumiła Ratajczak na żywo tworzyła graficzny zapis najważniejszych zagadnień z warsztatów, czyli graphic recording. Efekty jej pracy można znaleźć pod TYM linkiem.

 

Zapraszamy także do obejrzenia nagrania warsztatów na naszym kanale na Youtube i zajrzenia na nasz profil na Facebooku.

Zachęcamy do podzielenia się wrażeniami z warsztatów w komentarzach!