Szanowni Państwo,

wdowy po strażakach, którzy zginęli w Białymstoku w pożarze w maju br. poprosiły nas o przekazanie  podziękowań wszystkim darczyńcom, którzy okazali wsparcie im i ich córkom w trudnych chwilach po wypadku. My również jeszcze raz z całego serca dziękujemy Wam za zaangażowanie w tę akcję.

 

            W imieniu własnym oraz naszych córek pragniemy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za ofiarowaną pomoc, jesteśmy bardzo wdzięczne za solidarność oraz wsparcie w tak trudnej dla nas sytuacji. W obliczu tragedii, która nas spotkała budujące jest, że możemy na Was liczyć. Mamy tu na myśli każde wsparcie, które otrzymałyśmy, nie tylko finansowe. Świadomość ta przynosi nam promyk nadziei na przyszłość.

 Dziękujemy fundacjom „Dorastaj z nami” i „Solidarni” a także Państwowej Straży Pożarnej. Doceniamy zaangażowanie i trud wszystkich osób, które brały udział w zorganizowaniu zbiórki. Cieszymy się również, że nasze córki zostały objęte opieką obu fundacji i mogą liczyć na wsparcie przez długie lata swojej przyszłej edukacji. Jest to duże wsparcie, które zapewne przyniesie swoje owoce.

Jesteśmy wdzięczne, że mamy wokół siebie wielu ludzi, którzy pragną pomóc w wypełnieniu naszym córkom pustki, którą pozostawili po sobie Marek i Przemek. Chociaż nic nie zastąpi im ojcowskiej miłości, z pewnością otrzymane wparcie pomoże w zapewnieniu naszym dzieciom dobrej przyszłości. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

 

                                                           Wdowy po zmarłym Marku Giro i Przemku Piotrowskim