Jesteś strażakiem, policjantem, żołnierzem, ratownikiem górskim, medykiem?
Zapisz się do bezpłatnego programu
Służba i Pomoc.

Program Służba i Pomoc przygotowaliśmy z myślą o wszystkich pracownikach służb publicznych oraz ich rodzinach. Chcemy zadbać o Was w szczególny sposób: dostarczając porady, jak godzić wymagającą pracę z życiem rodzinnym, jak dbać o siebie, mając trudną pracę a w razie wypadku na służbie – dając opiekę Waszym bliskim.

 • infolinia psychologiczna w czasie epidemii
 • porady prawne i psychologiczne
 • zaproszenia na wydarzenia organizowane przez Fundację (spotkania, warsztaty, wystawy)
 • atrakcyjne zniżki u Partnerów Fundacji, na początek karta rabatowa LOTOS Paliwa 

  Gdyby coś Ci się stało na służbie…zaopiekujemy się Twoimi najbliższymi

 • stypendia na naukę do 25 roku życia
 • finansowanie zajęć pozalekcyjnych
 • pomoc doradców edukacyjnych i zawodowych
 • terapia psychologiczna
Więcej o Programie Pomocowym

Twój pakiet powitalny już na Ciebie czeka,
a w nim:

 • karta członkowska programu Służba i Pomoc
 • poradnik
 • ulotka (prosimy o przekazanie dodatkowych
  egzemplarzy kolegom i koleżankom z pracy)
 • niespodzianka dla dzieci
 • oraz Karta rabatowa LOTOS Paliwa

Kto może zapisać się do programu Służba i Pomoc? Dla kogo jest ten program?
Program Służba i Pomoc przygotowaliśmy z myślą o wszystkich pracownikach służb publicznych oraz ich rodzinach: dzieciach, partnerkach i partnerach. Chcemy zadbać o Was w szczególny sposób: dostarczając porady, jak godzić wymagającą pracę z życiem rodzinnym, jak dbać o siebie, mając trudną pracę, organizując dla Was warsztaty, integrując środowisko, a w razie wypadku na służbie – dając opiekę Waszym bliskim.
DZN - co to za Fundacja?
Działamy od 2010 r. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Od 10 lat otaczamy opieką dzieci poległych i poszkodowanych na służbie. Zobacz, JAK TO ROBIMY.
W jaki sposób przetwarzacie moje dane?
Twoje dane są nam potrzebne po to, aby jak najlepiej dopasować program do Twoich potrzeb. Nie udostępniamy ich innym podmiotom. Są bezpieczne w naszym wewnętrznym systemie przechowywania danych.

Jeśli wyrazisz zainteresowanie otrzymaniem karty rabatowej LOTOS Paliwo, wówczas w zakładce „Pakiet Benefitów” powinieneś nam podać dane osobowe, tj. imię, nazwisko i adres do korespondencji, które przekażemy do LOTOS Paliwa Sp. z o.o. Jest to konieczne do uczestnictwa w programie Lotos Biznes, w tym wystawienia imiennej karty rabatowej i przesłania jej na wskazany adres. Podane dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, a następnie przez okres obejmujący możliwość pojawienia się ewentualnych roszczeń np. w przypadku zakwestionowania niniejszej zgody. Z pełną treścią klauzuli obowiązku informacyjnego oraz przysługującymi prawami możesz zapoznać się poprzez naszą stronę internetową lub kontakt z nami.

Czy moja żona/mąż też może się zapisać?
Dołączając do programu Służba i Pomoc, tak naprawdę „zapisujesz” Was oboje. Twoja żona lub mąż będzie otrzymywać od nas również materiały – e-mailingi, zaproszenia na warsztaty. Pamiętaj, że warto przekazać partnerowi kontakt do Fundacji – gdyby coś się stało, będzie mógł szybko do nas zadzwonić.
Na jakie formy pomocy mogę liczyć?
Na początku otrzymasz od nas specjalny pakiet startowy, który pomoże Tobie i Twojej rodzinie rozmawiać o Twojej pracy i trudnościach, które mogą się w związku z nią pojawiać. Będziemy w stałym kontakcie, udzielając stosownych porad. W razie wypadku – pośpieszymy z pomocą.
Jakie formy wsparcia otrzyma moja rodzina?
Twoi bliscy otrzymają od nas wszechstronne wsparcie w razie Twojego wypadku na służbie. Zobacz PROGRAM POMOCY i DOKUMENTY I WNIOSKI, jakie trzeba złożyć, aby stać się podopiecznym Fundacji.
Jak długo trwa program?
Program Służba i Pomoc jest z założenia rozwojowy. Dopóki będziesz chciał w nim uczestniczyć, a my będziemy mieli zapewnione środki na jego prowadzenie – służymy pomocą.
Znam rodzinę, która potrzebuje Waszej pomocy - jak mogę im pomóc?
Koniecznie przekaż im numer telefonu do nas, maila lub przekaż adres naszej strony internetowej. Możesz też dać nam znać – wtedy to my nawiążemy kontakt z poszkodowanymi.
Jak mogę skorzystać ze zniżek?
Karta Lotos Paliwa – jeśli chcesz otrzymać kartę rabatową Lotos Paliwa, w zakładce „ Pakiet Benefitów” wpisz w formularzu wymagane dane osobowe i zaznacz zgodę na udostępnienie ich firmie Lotos Paliwo. Podanie danych tj. imienia, nazwiska i adresu korespondencyjnego, jest konieczne do wystawienia imiennej karty rabatowej oraz przesłania jej na wskazany adres. Kartę rabatową możesz zamówić także dla małżonka lub partnera, z którym prowadzisz wspólne gospodarstwo domowe.

Chcesz przystąpić do programu?