Wykonujesz ważny dla społeczeństwa i wymagający odwagi zawód. Pomagasz innym. Może się jednak zdarzyć, że sam będziesz potrzebował pomocy i Twoi bliscy również. Dlatego już dziś dołącz do naszego nowego programu Służba i Pomoc. Poczuj się bezpieczniej!

Patronat honorowy:

Patronat programu:

  • Regularne porady zawodowe i rodzinne
  • Możliwość spotkania z innymi uczestnikami programu na specjalnych warsztatach
  • W razie wypadku na służbie – pomoc i wsparcie Fundacji dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Specjalne zniżki na ubezpieczenia w firmie Mentor Ubezpieczenia.

Twój pakiet powitalny już na Ciebie czeka,
a w nim:

  • Karta członkowska programu Służba i Pomoc
  • Poradnik
  • Ulotka (prosimy o przekazanie dodatkowych
    egzemplarzy kolegom i koleżankom z pracy)
  • Niespodzianka dla dzieci 🙂
Kto może zapisać się do programu? Dla kogo jest ten program?
Program przygotowaliśmy z myślą o wszystkich pracownikach służb publicznych oraz ich rodzinach: dzieciach, partnerkach i partnerach. Chcemy zadbać o Was w szczególny sposób: dostarczając porady, jak godzić wymagającą pracę z życiem rodzinnym, jak dbać o siebie, mając trudną pracę, organizując dla Was warsztaty, integrując środowisko, a w razie wypadku na służbie – dając opiekę Waszym bliskim.
DZN - co to za Fundacja?
Działamy od 2010 r. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Od 7 lat otaczamy opieką dzieci poległych i poszkodowanych na służbie. Zobacz, JAK TO ROBIMY.
W jaki sposób przetwarzacie moje dane?
Twoje dane są nam potrzebne po to, aby jak najlepiej dopasować program do Twoich potrzeb. Nie udostępniamy ich innym podmiotom. Są bezpieczne w naszym wewnętrznym systemie przechowywania danych.
Czy moja żona/mąż też może się zapisać?
Dołączając do programu, tak naprawdę „zapisujesz” Was oboje. Twoja żona lub mąż będzie otrzymywać od nas również materiały – e-mailingi, zaproszenia na warsztaty. Pamiętaj, że warto przekazać partnerowi kontakt do Fundacji – gdyby coś się stało, będzie mógł szybko do nas zadzwonić.
Na jakie formy pomocy mogę liczyć?
Na początku otrzymasz od nas specjalny pakiet startowy, który pomoże Tobie i Twojej rodzinie rozmawiać o Twojej pracy i trudnościach, które mogą się w związku z nią pojawiać. Będziemy w stałym kontakcie, udzielając stosownych porad. W razie wypadku – pośpieszymy z pomocą.
Jakie formy wsparcia otrzyma moja rodzina?
Twoi bliscy otrzymają od nas wszechstronne wsparcie w razie Twojego wypadku na służbie. ZOBACZ PROGRAM POMOCY.
Jak długo trwa program?
Program jest z założenia rozwojowy. Dopóki będziesz chciał w nim uczestniczyć, a my będziemy mieli zapewnione środki na jego prowadzenie – służymy pomocą.
Znam rodzinę, która potrzebuje Waszej pomocy - jak mogę im pomóc?
Koniecznie przekaż im numer telefonu do nas, maila lub przekaż adres naszej strony internetowej. Możesz też dać nam znać – wtedy to my nawiążemy kontakt z poszkodowanymi.

BUDUJEMY SOLIDARNOŚĆ
SPOŁECZNĄ!

1. Informacje o Tobie

Adres zamieszkania*

Adres do korespondencji (jeśli jest inny niż adres zamieszkania)

* Dane potrzebne do wysyłki kart

1/3