W świadomości dzieci poświęcenie ojca musi być usprawiedliwione. One muszą wierzyć, że ta śmierć nie była bezcelowa. On oddał życie za nasz kraj.

NASZA POMOC W LICZBACH

234 DZIECI*

* TYLU DZIECIOM POMOGLIŚMY
W LATACH 2010-2019

NA POMOC DZIECIOM
PRZEZNACZYLIŚMY JUŻ
ŁĄCZNĄ KWOTĘ

3 444 689,72 PLN

28 851

godzin dodatkowych rozwijających zajęć dla dzieci i młodzieży

1 620

godzin indywidualnej terapii psychologicznej

1 536

godzin spotkań z doradcami edukacyjnymi

NASZ NOWY OGÓLNOPOLSKI PROGRAM
POMOCY SYSTEMOWEJ
KOALICJA: RAZEM DLA BOHATERÓW

Niesiemy pomoc psychologiczną

Aby móc poradzić sobie z trudną sytuacją w rodzinie dzieci mogą potrzebować pomocy psychologa. Dlatego zapewniamy taką pomoc dzieciom, które znalazły się w nagłym kryzysie.

Integrujemy i wspieramy rodziny

Organizujemy warsztaty dla rodzin i wydajemy broszury pomocowe. Zapewniamy wsparcie doradcy edukacyjnego, który wspólnie z dzieckiem i rodzicem pomaga wybierać najlepsze formy pomocy. Doradca jest blisko rodziny po to, abyśmy mogli odpowiadać na realne potrzeby dzieci.

Zapewniamy dostęp do praktyk i staży

Pomagamy zdobyć młodym ludziom praktykę lub staż, dzięki wsparciu firm partnerskich, które wiedzą, jak ważne są takie doświadczenia w poszukiwaniu miejsca na rynku pracy.

Dajemy wykształcenie

Finansujemy zakup podręczników, lekcje wyrównawcze, korepetycje, zajęcia dodatkowe. Pomagamy dzieciom rozwijać talenty i umiejętności.

Otaczamy opieką dzieci i ich rodziny z całej Polski. Najczęściej są to osoby mieszkające w małych miejscowościach. Dziecko, które trafia pod skrzydła Fundacji, może liczyć na naszą pomoc aż do 25 roku życia.

GALA WRĘCZENIA STYPENDIÓW W PAŁACU PREZYDENCKIM

16 marca 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie Programu. Prezydent Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą wręczyli stypendia podopiecznym Fundacji Dorastaj z Nami.  To nie jest kredyt, to nie jest pożyczka, tu nie ma żadnego długu. Tu dług został zaciągnięty kiedyś przez tych, dla których wasze mamy, wasi ojcowie służyli, poświęcali się; dla polskiego państwa, dla ludzi dla społeczeństwa, dla bliźnich – mówił prezydent. Para Prezydencka otrzymała od podopiecznych Fundacji wyjątkową statuetkę – symbol wdzięczności i podziękowanie za wsparcie. Takie statuetki chcemy wręczyć także Koalicjantom, którzy wspólnie z nami zadbają o dzieci Bohaterów. 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z RELACJĄ Z GALI.

STRATEGICZNY PARTNER: KOALICJI RAZEM DLA BOHATERÓW

SREBRNY PARTNER KOALICJI: RAZEM DLA BOHATERÓW

WSPIERAJĄ NAS:

PATRONATY MEDIALNE

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA