Maja Targowska

Nazywam się Maja Targowska i od dziewięciu lat jestem podopieczną Fundacji Dorastaj z Nami. Mój tata był policjantem i zginął podczas szkolenia w Legionowie.

Jestem szczególnie wdzięczna Fundacji za wkład w rozwój mojej edukacji i samodzielności. Staram się być coraz bardziej niezależna i próbuję właściwie ukierunkować swoją ścieżkę zawodową. Mam już za sobą pierwsze prace, ale moim największym marzeniem jest zostać prawniczką. Fundacja pomogła mi nawiązać kontakt z kancelarią, w której mogłam zadać wszystkie nurtujące mnie pytania.

Właśnie zaczynam studia na administracji na Politechnice w Warszawie, a do nich droga również nie była prosta! Fundacja wsparła mnie finansowo w przygotowaniach do matury z matematyki, z której wyniku jestem bardzo dumna, chociaż początkowo tak bardzo się jej bałam.

Pomoc, którą otrzymuję, pokazuje mi, że warto walczyć o siebie, swoją przyszłość i nigdy się nie poddawać! Ja dorastam razem z Wami, a wraz ze mną moje pasje – lubię malować obrazy i wydaje mi się, że całkiem nieźle mi idzie.