Konrad Kostrowski

Darczyńcy robią bardzo dużo dobrego. Ich pomoc wpłynęła na mój rozwój.  Dzięki niej otrzymałem dofinasowanie do studiów i różnego rodzaju kursów, np. tworzenia „muzyki syntetycznej”. To jest moja pasja, dzięki Darczyńcom i Fundacji mogłem ją rozwijać.

Po pierwszym roku studiów magisterskich postanowiłem wykorzystać urlop dziekański na naukę języka angielskiego. Kurs ukończyłem na poziomie C2 – zaawansowanym, który przygotował mnie do bardzo trudnego egzaminu i pozwolił poznać nie tylko język, ale i nowych przyjaciół.

Korzystałem także z konsultacji doradcy edukacyjnego. Pan Bartek pomógł mi wybrać drogę rozwoju, podpowiedział, w jaki sposób pokonywać różne problemy na uczelni i w życiu. Na koniec tej współpracy powstał projekt – mapa Warszawy, która była mozaiką zdjęć z każdej dzielnicy.

Niedawno dzięki wsparciu Fundacji znalazłem atrakcyjne zatrudnienie. Pracuję w dziale lotniczych map podejściowych firmy Boeing, przyczyniając się do tego, że piloci samolotów pasażerskich są w stanie bezpiecznie wylądować praktycznie na każdym lotnisku świata.

Trzeba też podkreślić, że dzięki Darczyńcom Fundacja bardzo pomogła mojej mamie przetrwać trudne chwile po śmierci taty. Mama na pewno to docenia.

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękuję!