Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider
  CHCĘ POMÓC

ZESPÓŁ FUNDACJI

Magdalena Pawlak -  Prezes Zarządu Fundacji

Magdalena Pawlak
Prezes Zarządu Fundacji

Stanisław Ekiert

Dyrektor biura


s.ekiert@dorastajznami.org

602 767 879

Stanisław Ekiert
Dyrektor biura
Jako oficer (płk rez.) Wojska Polskiego zajmowałem się przede wszystkim wychowaniem żołnierzy. Prowadziłem szkolenia, kursy, warsztaty i odprawy. Jestem autorem kilkunastu artykułów i publikacji książkowych przydatnych w wychowaniu i kształceniu obywatelskim w wojsku.
Przed rozpoczęciem współpracy z Fundacją kierowałem zespołem Informacyjno-Konsultacyjnym w Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa, który wspierał weteranów i rodziny żołnierzy poległych w misjach. W Fundacji pomagam w budowaniu etosu służby publicznej pełnionej przez żołnierzy, strażaków, policjantów i ratowników.

Marta Rowicka

Koordynator ds. podopiecznych i doradców edukacyjnych


m.rowicka@dorastajznami.org

501 936 216

Marta Rowicka
Koordynator ds. podopiecznych i doradców edukacyjnych
Moje 15-letnie doświadczenie zawodowe od początku związane było z pomocą dziecku i rodzinie w trudnych sytuacjach. Zdobywałam je najpierw w domu dziecka jako pracownik socjalny, potem jako tutor – prowadząc grupy wsparcia dla usamodzielnionych wychowanków pieczy zastępczej.

Jestem mamą czwórki dzieci, codziennie mierzę się z małymi i wielkimi problemami, trenuję cierpliwość, uczę się na błędach, rozwijam umiejętności wychowawcze i wiem, że każdy dzień może być lepszy od poprzedniego. Z wielką przyjemnością gotuję dla mojej rodziny, a w wolnych chwilach czytam biografie i szyję maskotki.

Marta Łącka

Koordynator ds. komunikacji


m.lacka@dorastajznami.org

500 677 550

Marta Łącka
Koordynator ds. komunikacji
Z wykształcenia jestem pedagogiem i polonistką, z zamiłowania entuzjastką pracy z ludźmi i dla ludzi. Jako wolontariuszka występowałam w roli dziecięcego tutora. W Fundacji zajmuję się komunikacją i projektami marketingowo-wydawniczymi.

Tysiące przeczytanych książek i godzin przepracowanych z drugim człowiekiem sprawiły, że potrafię docenić magię i znaczenie każdego słowa. Staram się maksymalnie angażować we wszystko, co robię: zarówno w pracę twórczą, jak i w kontakty z podopiecznymi. Prywatnie uwielbiam ciszę, książki i długie wędrówki w nieznane.

Dorota Gabryel

Koordynator ds. fundraisingu


d.gabryel@dorastajznami.org

22 652 20 22

Dorota Gabryel
Koordynator ds. fundraisingu
Odpowiadam za relacje z Darczyńcami. Robię, co mogę, aby było ich jak najwięcej i by zostali z nami jak najdłużej. Dbam, aby wiedzieli, co słychać u naszych podopiecznych i co dobrego dzieje się w Fundacji. Wysyłam do nich listy i e-maile, rozmawiam z nimi przez telefon.

Najwięcej doświadczenia zdobyłam w pracy z dziećmi, kiedy przez prawie 20 lat byłam nauczycielką w szkole podstawowej, ucząc historii i geografii. Marzeniem mojego życia jest świat bez przemocy i smutku na twarzach najmłodszych. Prywatnie jestem mężatką, mamą Kasi a także babcią Zosi i Piotrusia. Lubię dalekie podróże, interesujące lektury i błogi spokój.

Dominika Krawczyk

asystentka ds. fundraisingu


d.krawczyk@dorastajznami.org

501 936 316

Dominika Krawczyk
asystentka ds. fundraisingu
Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Rodzinie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Po odbyciu praktyk zawodowych pracowałam w Ośrodku Pomocy Społecznej. Zetknęłam się tam z wieloma ludzkimi nieszczęściami. To mnie utwierdziło w przekonaniu, że rozwiązywanie problemów społecznych wymaga cierpliwości, empatii i zaangażowania.

Działałam w wolontariacie w Centrum Onkologii. W tym roku dołączyłam do zespołu Fundacji Dorastaj z Nami. Pracuję jako asystentka biura. Pomagam również w dziale fundraisingu.

Albert Sitarek

koordynator ds. służb pożarniczych, wolontariusz


asitarek@gmail.com

Albert Sitarek
koordynator ds. służb pożarniczych, wolontariusz
Całe moje życie zawodowe to praca w Państwowej Straży Pożarnej. Uważam, że bycie strażakiem to nie tylko zawód, ale sposób na życie. Chęć niesienia pomocy słabszym i pokrzywdzonym jest wpisana w nasz strażacki charakter.

W Fundacji po raz pierwszy pojawiłem się, gdy zostałem zaproszony do udziału w „Kampanii Bohaterowie”. I tak już zostałem. Koordynowałem projekt Misja Semper FI poświęcony dzieciom strażaków, których rodzice zginęli na służbie lub ulegli ciężkim wypadkom. Jestem wszędzie tam, gdzie mnie potrzebują.