Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider
  CHCĘ POMÓC

ZESPÓŁ FUNDACJI

Magdalena Pawlak -  Prezes Zarządu Fundacji

Magdalena Pawlak
Prezes Zarządu Fundacji

Stanisław Ekiert

Dyrektor biura


s.ekiert@dorastajznami.org

602 767 879

Stanisław Ekiert
Dyrektor biura
Jako oficer (płk rez.) Wojska Polskiego zajmowałem się przede wszystkim wychowaniem żołnierzy. Prowadziłem szkolenia, kursy, warsztaty i odprawy. Jestem autorem kilkunastu artykułów i publikacji książkowych przydatnych w wychowaniu i kształceniu obywatelskim w wojsku.
Przed rozpoczęciem współpracy z Fundacją kierowałem zespołem Informacyjno-Konsultacyjnym w Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa, który wspierał weteranów i rodziny żołnierzy poległych w misjach. W Fundacji pomagam w budowaniu etosu służby publicznej pełnionej przez żołnierzy, strażaków, policjantów i ratowników.

Marta Rowicka

Koordynator ds. podopiecznych i doradców edukacyjnych


m.rowicka@dorastajznami.org

501 936 216

Marta Rowicka
Koordynator ds. podopiecznych i doradców edukacyjnych
Moje 15-letnie doświadczenie zawodowe od początku związane było z pomocą dziecku i rodzinie w trudnych sytuacjach. Zdobywałam je najpierw w domu dziecka jako pracownik socjalny, potem jako tutor – prowadząc grupy wsparcia dla usamodzielnionych wychowanków pieczy zastępczej.

Jestem mamą czwórki dzieci, codziennie mierzę się z małymi i wielkimi problemami, trenuję cierpliwość, uczę się na błędach, rozwijam umiejętności wychowawcze i wiem, że każdy dzień może być lepszy od poprzedniego. Z wielką przyjemnością gotuję dla mojej rodziny, a w wolnych chwilach czytam biografie i szyję maskotki.

Anna Pykało

Koordynator ds. Public & Media Relations


a.pykalo@dorastajznami.org

500 677 550

Anna Pykało
Koordynator ds. Public & Media Relations
W Fundacji zajmuję się koordynacją treści, które znajdą się na stronie internetowej, w mediach społecznościowych, w mediach lokalnych i ogólnopolskich. Jestem odpowiedzialna również za treści umieszczane w wydawnictwach kierowanych do naszych Podopiecznych i ich rodzin oraz do firm, dzięki którym nasi Podopieczni dostają wsparcie w swoim rozwoju.
Moja ścieżka zawodowa zawsze przeplatała się z działaniami na rzecz tych, którzy potrzebują pomocy. Prowadziłam wiele działań wolontariackich na rzecz zwierząt bezdomnych, na rzecz dzieci ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Dom przy Rynku, oraz na rzecz matek z Domu Samotnej Matki w Warszawie. Od zawsze leży mi na sercu los tych, którzy zostali przez niego pokrzywdzeni.
Jestem córką żołnierza. Dobrze znam strach, który towarzyszy nocnym telefonom albo nieoczekiwanemu pukaniu do drzwi. Mój tata był na misji. Szczęśliwie wrócił cały i zdrowy.

Dorota Gabryel

Koordynator ds. fundraisingu


d.gabryel@dorastajznami.org

22 652 20 22

Dorota Gabryel
Koordynator ds. fundraisingu
Odpowiadam za relacje z Darczyńcami. Robię, co mogę, aby było ich jak najwięcej i by zostali z nami jak najdłużej. Dbam, aby wiedzieli, co słychać u naszych podopiecznych i co dobrego dzieje się w Fundacji. Wysyłam do nich listy i e-maile, rozmawiam z nimi przez telefon.

Najwięcej doświadczenia zdobyłam w pracy z dziećmi, kiedy przez prawie 20 lat byłam nauczycielką w szkole podstawowej, ucząc historii i geografii. Marzeniem mojego życia jest świat bez przemocy i smutku na twarzach najmłodszych. Prywatnie jestem mężatką, mamą Kasi a także babcią Zosi i Piotrusia. Lubię dalekie podróże, interesujące lektury i błogi spokój.

Dominika Krawczyk

asystentka ds. fundraisingu


d.krawczyk@dorastajznami.org

501 936 316

Dominika Krawczyk
asystentka ds. fundraisingu
Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Rodzinie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Po odbyciu praktyk zawodowych pracowałam w Ośrodku Pomocy Społecznej. Zetknęłam się tam z wieloma ludzkimi nieszczęściami. To mnie utwierdziło w przekonaniu, że rozwiązywanie problemów społecznych wymaga cierpliwości, empatii i zaangażowania.

Działałam w wolontariacie w Centrum Onkologii. Jako asystentka ds. fundraisingu dbam o dobry kontakt z darczyńcami.

Albert Sitarek

koordynator ds. służb pożarniczych, wolontariusz


asitarek@gmail.com

506 033 314

Albert Sitarek
koordynator ds. służb pożarniczych, wolontariusz
Całe moje życie zawodowe to praca w Państwowej Straży Pożarnej. Uważam, że bycie strażakiem to nie tylko zawód, ale sposób na życie. Chęć niesienia pomocy słabszym i pokrzywdzonym jest wpisana w nasz strażacki charakter.

W Fundacji po raz pierwszy pojawiłem się, gdy zostałem zaproszony do udziału w „Kampanii Bohaterowie”. I tak już zostałem. Koordynowałem projekt Misja Semper FI poświęcony dzieciom strażaków, których rodzice zginęli na służbie lub ulegli ciężkim wypadkom. Jestem wszędzie tam, gdzie mnie potrzebują.

Weronika Suchenek

asystentka ds. administracyjno-finansowych


w.suchenek@dorastajznami.org

506 033 314

Weronika Suchenek
asystentka ds. administracyjno-finansowych
W Fundacji pełnię obowiązki na stanowisku Asystentki ds. administracyjno-finansowych. Czuwam nad prawidłowym przepływem finansów. Dbam o porządek w bazie danych, oraz zajmuję się bieżącymi obowiązkami związanymi z administracją
Na co dzień jestem muzykiem w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej, co sprawia mi wiele radości i pokazuje, że ciężka praca jest kluczem do zdobycia sukcesu. Niedawno rozpoczęłam naukę na Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na kierunku Zarządzanie Informacją. Od zawsze lubię pomagać ludziom i chętnie udzielam się w rożnych inicjatywach społecznych.