Oto Hanna, Kamil, Piotr i Tomek – bohaterowie kampanii Dorosnąć do nowego życia. Kilka lat temu trafili pod skrzydła Fundacji po stracie najważniejszych osób w swoim życiu. Dziś, na progu dorosłego życia, są pełni nadziei na to, co przyniesie los.

Bohaterowie kampanii opowiedzieli o życiu po stracie rodzica – o emocjach oraz codziennych trudnościach, z jakimi przyszło im się zmierzyć. 

Motywem kampanii jest DORASTANIE: do porzucenia dziecięcego żalu, że Tata/Mama zginęli na służbie, do dorosłego życia i nowej przyszłości.

Tomek nadal śpi na kanapie, na której kiedyś sypiała jego mama. Kamil już jako dziecko musiał nauczyć się palić w piecu, bo nie chciał obarczać tym ciężkim obowiązkiem swojej mamy i siostry. Aby zbliżyć się do swoich nieżyjących ojców – Hania rzeźbi skrzypce, a Piotrek jest technikiem avionikiem i lata na szybowcach.

Opowiadając swoje historie, Hania, Kamil, Piotr i Tomek pokazali jak Fundacja zmieniła ich życie, ale także zachęcali do wsparcia nowo przyjętych podopiecznych Fundacji.

Kampania „Pomóż mi dorosnąć do nowego życia” zakończyła się z końcem kwietnia 2020 roku. W ramach darmowego czasu antenowego, emitowana była w mediach ogólnopolskich i lokalnych m.in. w TVN, TVP, Polskim Radiu 1, 3, PR 24 oraz w 17 rozgłośniach lokalnych.

Tylko w 2019 roku ukazało się 450 publikacji w prasie i na portalach internetowych, w tym w Tygodniku Powszechnym, Polska The Times, Rzeczpospolitej. Spot reklamowy kampanii miał ponad 1 mln wyświetleń w Internecie.

 

POMÓŻ DZIECIOM BOHATERÓW DOROSNĄĆ DO NOWEGO ŻYCIA