Jak pomagamy?

Współpraca z Fundacją Dorastaj z Nami pomogła mi na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim dzięki życzliwości i zaangażowaniu pracowników Fundacji dostałem tak potrzebny zastrzyk motywacji i nadziei. Poczucie, że los mój i moich bliskich nie jest obojętny innym, znacząco pomogło mi przejść przez wiele trudnych momentów.

Do Fundacji przystąpiłem, kiedy moja ścieżka edukacyjna była już relatywnie ustalona. Mimo to kontakt z doradczynią edukacyjną – Panią Mariolą Fanselow –realnie pomagał mi w określeniu dalszych celów rozwoju, a możliwość konsultacji wszelkich wątpliwości stanowiła dla mnie znaczące wsparcie.

Dzięki pomocy Fundacji byłem w stanie zakupić niezbędne artykuły edukacyjne – m.in. komputer oraz literaturę fachową. Wielkim wsparciem była możliwość rozwoju moich pasji – zwłaszcza fotografii i sportu. Zakup potrzebnego sprzętu dał mi możliwość powrotu do rozwijania zainteresowań po wielu latach przerwy. Fundacja umożliwia mi kontynuowanie aktywności, które dają mi chwilę wytchnienia w codziennym biegu.

Dziękuję z całego serca pracownikom Fundacji Dorastaj z Nami oraz wszystkim zaangażowanym w jej działalność, w szczególności Darczyńcom. Fundacja daje swoim podopiecznym nie tylko szanse na jak najlepszy start, ale również to, co w obliczu wielu ciężkich doświadczeń jest szczególnie istotne – motywację i poczucie, że nie jest się samym. Dziękuję.