Razem budujemy etos Bohatera!

Dążymy do tego, aby bohaterstwo powszechnie kojarzyło się z postawą normalną i ludzką. Codzienną, jak praca w służbach, tyle że godną najwyższego społecznego szacunku i naśladowania.

Magdalena Pawlak,
Prezes Zarządu Fundacji

W mediach

GŁOŚNO MÓWIMY O POTRZEBIE SZACUNKU DLA PRACY SŁUŻB PUBLICZNYCH

KAMPANIA SPOŁECZNA „BOHATEROWIE PROSZĄ CIĘ O POMOC”

BAL DZIENNIKARZY

W styczniu 2016 r. spotkał nas ogromny zaszczyt – zostaliśmy beneficjentem XVII Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Podczas imprezy odbyła się aukcja charytatywna – m.in. licytacja koszulki Marcina Gortata, przekazanej wcześniej na ręce Fundacji Dorastaj z Nami przez słynnego sportowca.

WSPÓŁCZESNY PATRIOTYZM

Opiekujemy się dziećmi poszkodowanych lub poległych bohaterów, ponieważ chcemy odpowiadać na ich ostatnią prośbę „Gdyby coś się stało… pamiętaj o moich dzieciach”. Pomoc tym dzieciom to dla nas forma współczesnego patriotyzmu i próba podziękowania za poświęcenie ich rodziców.

BUDUJEMY SOLIDARNOŚĆ
SPOŁECZNĄ!

…dlatego powołaliśmy do życia projekt Misja: Semper Fi – zaprosiliśmy do niego przedstawicieli biznesu i przedsiębiorców, ale również środowiska służb publicznych i wolontariuszy – po to, aby wspólnie zbierać fundusze na stypendia dla dzieci osób poszkodowanych lub poległych na służbie. Dzięki temu przekonaliśmy się, jak wielu ludzi może i chce wspierać dzieci bohaterów. Dziękujemy!

Marcin Gortat,
Ambasador Misji: Semper Fi

DBAMY O DOBRĄ OPINIĘ

W lutym 2015 r. zostaliśmy docenieni przez środowiska biznesowe – otrzymaliśmy wyróżnienie w 24. edycji CSR – Raportu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.