Razem budujemy etos Bohatera!

Dążymy do tego, aby bohaterstwo powszechnie kojarzyło się z postawą normalną i ludzką. Codzienną, jak praca w służbach, tyle że godną najwyższego społecznego szacunku i naśladowania.

Magdalena Pawlak,
Prezes Zarządu Fundacji

W mediach

GŁOŚNO MÓWIMY O POTRZEBIE SZACUNKU DLA PRACY SŁUŻB PUBLICZNYCH

KAMPANIA SPOŁECZNA „POMÓŻ MI DOROSNĄĆ DO NOWEGO ŻYCIA”

Służba innym to dla żołnierza, czy strażaka codzienność.
Niestety za odwagę często przychodzi im zapłacić najwyższą cenę…

WYSTAWA „DLA CIEBIE ….”

Wystawa „Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata” jest poświęcona pamięci żołnierzy i funkcjonariuszy poległych oraz ciężko rannych podczas wykonywania obowiązków służbowych. Wystawa prezentuje kilkanaście historii podopiecznych Fundacji i ich rodzin. Dotychczas wystawa odwiedziła ponad 30 miast, gościła również w Sejmie RP, na skwerze Kościuszki w Gdyni oraz w Łazienkach Królewskich.

WSPÓŁCZESNY PATRIOTYZM

Opiekujemy się dziećmi poszkodowanych lub poległych bohaterów, ponieważ chcemy odpowiadać na ich ostatnią prośbę „Gdyby coś się stało… pamiętaj o moich dzieciach”. Pomoc tym dzieciom to dla nas forma współczesnego patriotyzmu i próba podziękowania za poświęcenie ich rodziców.                                                                                                                                                                  

BUDUJEMY SOLIDARNOŚĆ
SPOŁECZNĄ!

…dlatego powołaliśmy Ogólnopolski Program Pomocy Systemowej – Koalicja: Razem dla Bohaterów pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Zapraszamy do niego przedstawicieli biznesu – po to, aby wspólnie wspierać podopiecznych Fundacji, pomóc im dorosnąć do nowego życia po stracie rodzica.

Podczas uroczystej Gali w Pałacu Belwederskim, naszym Partnerom Strategicznym wręczamy Statuetkę* w podziękowaniu za pomoc dzieciom Bohaterów.

W 2020 r. statuetkę otrzymali: Fundacja BGK i firma PZU.

*Autorem projektu jest nasz podopieczny, rzeźbiarz Łukasz Krupski:

„Tą statuetką chciałem opowiedzieć o człowieku dorosłym, który oddaje swoje życie nie tyko za swoje życie, ale za nasze sprawy – sprawy bezpieczeństwa”.  

DBAMY O DOBRĄ OPINIĘ

W grudniu 2018 r. zostaliśmy wyróżnieni Perłą Honorową przyznawaną przez Redakcję Magazynu Polish Market. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Marzena Kolczyńska

Manager ds. relacji z biznesem

m.kolczynska@dorastajznami.org
504 857 643