Warsztaty dla młodzieży on-line pt. Jak radzić sobie ze stresem i lękiem?” odbyły się w czwartek 21 listopada 2021 r. i poprowadziły je Dorota Makos oraz Karolina Jóźwik, psycholożki, trenerki, które od wielu lat współpracują z młodzieżą. Organizatorem warsztatów była Fundacja Dorastaj z Nami, a partnerem warsztatów była firma IG Group.

W trakcie pandemii dom dla wielu stał się biurem, szkolną klasą i miejscem wypoczynku. To mogło wywoływać wiele negatywnych i trudnych emocji. Dlatego też wiedza przekazana na warsztatach pomaga w radzeniu sobie z nową sytuacją. W trakcie interaktywnych warsztatów uczestnicy dowiedzieli się, jak pandemia wpłynęła na motywację i sposób funkcjonowania każdego z nas. Prowadzące przedstawiły także metody radzenia sobie ze stresem i techniki, by pozostać zmotywowanym. Warsztaty dzięki pracy w grupie były także okazją do podzielenia się doświadczeniami i przemyśleniami.

Warsztatom towarzyszyła Bogumiła Ratajczak, która na żywo tworzyła graficzny zapis najważniejszych zagadnień z warsztatów, który znajdą Państwo pod TYM linkiem. Zachęcamy także do zapoznania się z radami i wnioskami z warsztatów  w formach graficznych, które można wydrukować.