Siła Wsparcia Kobiet to wyjątkowa inicjatywa kierowana do wszystkich Mam naszych Podopiecznych. Jej celem uruchomienie potencjału drzemiącego w wyjątkowych i dzielnych kobietach z ogromnym bagażem doświadczeń z jednej i potężną siłą z drugiej strony.

Z ubiegłorocznych Letnich Warsztatów Integracyjnych wróciliśmy z ważnym wnioskiem i nowym pomysłem, który zaczął kiełkować w naszych głowach. Mianowicie, że warto byłoby stworzyć w ramach Fundacji projekt odpowiadający potrzebom kobiet – matek dzieci, których ojcowie zginęli albo zostali ciężko ranni podczas pełnienia służby publicznej.

Rok później rozpoczynamy specjalny program, Siła Wsparcia Kobiet, który odpowie na potrzeby jego uczestniczek. Co się będzie działo w ramach projektu? Opracowaliśmy cykl spotkań i ciekawych warsztatów o różnorakiej tematyce, przygotowujemy również materiały i podcasty, które będą uzupełnieniem do wspólnych rozmyślań i dyskusji.

Mamy nadzieję, że dzięki programowi, kobiety które mieszkają daleko od siebie, w różnych częściach Polski mogą się poznać i nawiązać ze sobą kontakt. Mogą być dla siebie wsparciem, dawać sobie siłę, pomoc i uśmiech nawet w najtrudniejszych momentach życia.

Działania w programie sfinansowano ze środków Fundacji ORLEN.

 

image: freepik.com