Zacząłeś myśleć już o prezentach świątecznych? Powoli robisz listę upominków, które podarujesz członkom rodziny i przyjaciołom? Zastanawiasz się, jak w tym roku możesz ich miło zaskoczyć? A z drugiej strony obawiasz się, że zabraknie Ci czasu na przeszukiwanie stron internetowych w tropieniu okazji i bieganie po sklepach… Taaak, znamy to… Mamy podobnie.

Ale w tym roku znaleźliśmy dla Ciebie rozwiązanie. Zgromadziliśmy w jednym miejscu ponad 30 propozycji prezentów, które podarowali nam podopieczni i ich rodziny, darczyńcy, partnerzy i przyjaciele Fundacji. Bardzo im za to dziękujemy!!

Znajdziesz tu propozycje dla niej i dla niego, dla babci i dziadka, dla dzieci i przyjaciół. Udało nam się zebrać naprawdę wyjątkowe przedmioty, m.in. piękne obrazy i grafiki naszej podopiecznej, kurs baristy, kurs wikliniarski czy ręcznie robiona biżuteria. Licytując je nie tylko nadajesz wyjątkowości  podarunkowi, ale również wspierasz edukację dzieci, które straciły rodzica na służbie.

Kup prezent, który będzie miał moc przez cały rok!

Zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej akcji. Tutaj znajduje się link do wszystkich przedmiotów wystawionych na aukcji. Cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami.

Na naszej aukcji charytatywnej znajdziesz pomysły na prezent świąteczny, prezent dla niej i dla niego, ale także pomysł na prezent dla dziecka.

Zapraszamy do przeglądania kategorii prezentów:

Prezent dla Dziecka

Prezent dla Niej

Prezent dla Niego

Prezent dla Niej i dla Niego