Już po raz drugi partnerem międzynarodowej konferencji Defence24Day jest Fundacja Dorastaj z Nami, która opiekuje się dziećmi poległych na służbie albo ciężko rannych żołnierzy i funkcjonariuszy służb publicznych.

Podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 24.05, Defence24 i Fundacja Dorastaj z Nami wspólnie zorganizują charytatywną aukcję, z której cały dochód zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych Fundacji. Przedmioty na licytację przekazane zostały m.in. przez: Premiera, Szefa BBN, Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej oraz dowódców jednostek wojskowych.

8 maja uruchomiona została specjalna aukcja charytatywna na Allegro, z której dochód również zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych Fundacji.

Przez cały czas trwania konferencji Defence24Day będzie można obejrzeć przygotowaną przez Fundację Dorastaj z Nami wystawę: „Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata”.

Dwudniowa konferencja Defence24Day, odbywająca się w dniach 24 i 25 maja na PGE Narodowym i objęta honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, będzie największym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej. Dwa dni będą wypełnione debatami, panelami dyskusyjnymi, prezentacjami  nowości technologicznych i sprzętu wojskowego. Dyskusje będą odbywać się między innymi w kontekście wojny toczącej się w Ukrainie, a także globalnych wyzwań sektora bezpieczeństwa i obrony. Udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele administracji państwowej, w tym Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak, najwyżsi dowódcy Wojska Polskiego oraz państw sojuszniczych, a także reprezentanci polskiego i międzynarodowego przemysłu.

Więcej o Defence24Day: https://defence24day.pl