NaviRisk poszerzyła grono Partnerów Wspierających Koalicję: Razem dla Bohaterów. To kolejna firma, która dołączyła do programu partnerskiego tworzonego przez Fundację Dorastaj z Nami.

 

Program Koalicja: Razem dla Bohaterów

Fundacja Dorastaj z Nami od 2017 roku prowadzi Ogólnopolski program Pomocy Systemowej – Koalicja: Razem dla Bohaterów. Program skupia zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże spółki giełdowe. Partnerzy Koalicji reprezentują różnorodne środowiska, ale łączy je jedno – chęć pomagania.

Wspólnie pomagamy dzieciom Bohaterów

Poprzez realizację programu, Fundacja oraz jej Koalicjanci, pragną wyrazić wdzięczność poszkodowanym i poległym funkcjonariuszom wszystkich służb publicznych. Chcą okazać wsparcie oraz udzielić pomocy ich rodzinom. Od momentu powołania Fundacja objęła opieką blisko 300 dzieci z całej Polski. To dzięki Koalicji, Fundacja Dorastaj z Nami pomaga im dorosnąć do nowego życia po stracie rodzica, zapewniając wieloletnią, systemową opiekę psychologiczną i edukacyjną.

Firma NaviRisk dołączyła do naszej misji

– Niezwykle cieszy nas, że NaviRisk dołączyła do grona naszych Partnerów Wspierających. Wierzymy, że niezależnie od wielkości firmy lub organizacji, możemy znaleźć szerokie pole do współpracy i razem wspierać dzieci tych, którzy zginęli lub zostali poszkodowani w trakcie służby publicznej. – powiedziała Magdalena Pawlak, Prezes Fundacji Dorastaj z Nami. – Pielęgnowanie etosu służby publicznej i pomoc najsłabszym to wartości, które dla mnie osobiście są bardzo ważne – podkreśla Bartosz Pastuszka, CEO NaviRisk. – Dlatego cieszę się, że nasza firma może stać się partnerem Fundacji „Dorastaj z Nami”, która te właśnie idee niesie na swoich sztandarach, wspierając dzieci naszych bohaterów – dodaje.