U każdego z nas w pewnym momencie życia pojawia się pytanie: jaki zawód mam wybrać? Czy znajdę pracę, która będzie mnie interesować? I jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, żeby taką pracę dostać

Wierzymy, że warsztaty „Jak zaplanować swoją przyszłość? Na przykładzie kosmicznych doświadczeń” pomogą odpowiedzieć na te i inne pytania.

Warsztaty odbędą się 18 maja (środa) w godzinach 18:00 – 19:30. Poprowadzą je Kinga Gruszecka i Marlena Gołofit.

Kinga z technologiami jest związana od zawsze, a od 2014 r. również zawodowo. W sektorze kosmicznym od 2016 r. obecnie na stanowisku eksperta w Polskiej Agencji Kosmicznej. Na co dzień zarządza projektami i wspiera polskich przedsiębiorców.

Marlena zajmuje się m.in. budowaniem zaangażowanych zespołów, zarządzaniem talentami i koordynowaniem projektów, Szkoleniowiec i wykładowca na studiach podyplomowych SGH.

W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się:

  • jak odkryć swoje mocne strony
  • jak przygotować się do wyboru ścieżki zawodowej
  • jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i dobrze odpowiadać na pytania w trakcie rozmowy
  • jakie są kompetencje przyszłości

A wszystko to z kosmosem w tle! Okazuje się, że na przykładzie kosmicznych doświadczeń możemy się wiele nauczyć także o innych obszarach pracy.

Potrzebna będzie kartka A4 i długopis! 😊

Serdecznie zapraszamy na do dołączenia do wydarzenia. Wystarczy zapisać się na nie na naszym Facebook’u lub dołączyć przez TEN link.