Ruszyła 2. edycja programu Edukacja przez Sport, którego partnerem jest Fundacja BGK.

Fundacja Dorastaj z Nami wspólnie z Fundacją BGK już po raz drugi podjęła współpracę przy projekcie, mającym na celu zachęcenie podopiecznych do regularnej aktywności fizycznej.

Poprzednia edycja programu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do tej pory skorzystało z niego blisko 100% beneficjentów!

W ramach nowej edycji również będziemy zachęcać podopiecznych do prowadzenia zdrowego stylu życia, motywować do rozwoju sportowych pasji, poznawania nowych dyscyplin, czy też doskonalenia się w swoich ulubionych aktywnościach. Będziemy także przybliżać dzieciom i rodzicom pozytywy płynące z uprawiania sportu, pokazywać jego wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne.

Edukacja przez Sport to także poruszające historie o pasjach sportowych i osiągnięciach. Jedna z naszych podopiecznych, 6-letnia Marysia, dzięki środkom z programu, zaczęła swoją przygodę z karate. 16-letni Igor ćwiczy Aikido, Tymon jeździ na nartach, Julia gra w piłkę nożną, a Weronika specjalizuje się w piłce ręcznej.  To tylko kilka przykładów, a jest ich znacznie więcej!

Zapraszamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych, aby śledzić sportowe sukcesy naszych Podopiecznych!

Facebook ➡️ https://www.facebook.com/fundacjadorastajznami

Instagram➡️ https://www.instagram.com/dorastajznami/