W świadomości dzieci poświęcenie ojca musi być usprawiedliwione. One muszą wierzyć, że ta śmierć nie była bezcelowa. On oddał życie za nasz kraj.


NASZA POMOC W LICZBACH


NA POMOC DZIECIOM
PRZEZNACZYLIŚMY JUŻ
ŁĄCZNĄ KWOTĘ

192 DZIECI*

2 672 214 PLN

*

tylu dzieciom pomogliśmy w latach 2010-2016

23 760

godzin dodatkowych rozwijających zajęć dla dzieci i młodzieży

1 366

godzin indywidualnej terapii psychologicznej

1 350

godzin tutoringu

 

NASZ NOWY OGÓLNOPOLSKI PROGRAM
POMOCY SYSTEMOWEJ 2017 – 
KOALICJA: RAZEM DLA BOHATERÓW

Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy

 

 

NIESIEMY POMOC PSYCHOLOGICZNĄ
Aby móc poradzić sobie z trudną sytuacją w rodzinie dzieci mogą potrzebować pomocy psychologa. Dlatego zapewniamy taką pomoc dzieciom, które znalazły się w nagłym kryzysie.
INTEGRUJEMY I WSPIERAMY RODZINY
Organizujemy warsztaty dla rodzin i wydajemy broszury pomocowe. Zapewniamy wsparcie doradcy edukacyjnego, który wspólnie z dzieckiem i rodzicem pomaga wybierać najlepsze formy pomocy. Doradca jest blisko rodziny po to, abyśmy mogli odpowiadać na realne potrzeby dzieci.
ZAPEWNIAMY DOSTĘP DO PRAKTYK I STAŻY
Pomagamy zdobyć młodym ludziom praktykę lub staż, dzięki wsparciu firm partnerskich, które wiedzą, jak ważne są takie doświadczenia w poszukiwaniu miejsca na rynku pracy.
DAJEMY WYKSZTAŁCENIE
Finansujemy zakup podręczników, lekcje wyrównawcze, korepetycje, zajęcia dodatkowe. Pomagamy dzieciom rozwijać talenty i umiejętności.

 

Udzielamy długotrwałej systemowej pomocy.

 

Otaczamy opieką dzieci i ich rodziny z całej Polski. Najczęściej są to osoby mieszkające w małych miejscowościach. Dziecko, które trafia pod skrzydła Fundacji, może na nas liczyć każdego dnia – dopóki się uczy, nawet do 25 roku życia.

 

 

 

 

NA NARTACH Z PARĄ PREZYDENCKĄ

 

Prezydent RP Andrzej Duda oraz jego małżonka Agata Kornhauser-Duda
spędzili dwa dni z naszymi podopiecznymi na nartach w Wiśle. Obiecali, że nie zapomną o prośbie poległych i poszkodowanych na służbie bohaterów: „Gdyby coś się stało, pamiętaj o moich dzieciach” i są całym sercem z Fundacją Dorastaj z Nami.

 

 

 

SĄ Z NAMI

PARTNERZY